Kosa spalinowa 2,7KM wał dzielony BP520-27-T NAC WYNAJEM

50,00 zł
Netto

Kosa spalinowa BP520-27-T NAC perfekcyjnie sprawdzi się nawet w trudno dostępnych miejscach m. in. przy ogrodzeniu, krawężniku, na nierównym terenie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

date_range
access_time
date_range
access_time
  • Odbiór po: 12:00 Zwrot przed:12:00
refresh

Ładowanie

Kosa spalinowa BP520-27-T NAC jedna z mocniejszych na rynku, praktyczna i rewelacyjnej jakości o szerokości roboczej 42 cm, przeznaczona do cięcia trawy w obszarach trudno dostępnych np. przy ogrodzeniach, murach, zaroślach, a więc wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie może dotrzeć lub trawa jest za wysoka. Kosa ta jest wyposażona w super wydajny i wytrzymały dwusuwowy silnik NAC z chromowanym cylindrem o pojemności 52 cm3 i mocy maksymalnej 2.7 KM, co sprawia, że może być wykorzystywana przez najbardziej wymagających użytkowników. W urządzeniu zastosowano dzielony wał napędowy co sprawia że może być rozkładana na dwa elementy ułatwiając tym samym transport i przechowywanie.
Po rozłożeniu każdy z elementów ma długość około 1 metra. Urządzenie cechuje nowoczesna, zwarta oraz mocna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów. Kosa została wyposażona w regulowany uchwyt typu V (tzw. rowerowy) na którym znajdują się niezbędne elementy do sterowania urządzeniem. Posiada regulację wysokości zatem każdy użytkownik może dostosować jej wysokość oraz pochylenie do swojego wzrostu. Kosa wyposażona jest w funkcję samoczynnego podawania żyłki a dołączona do zestawu tarcza tnąca pozwala w szybki i łatwy sposób uporać się z krzakami oraz twardymi łodygami chwastów.

BP520-27-T
1 Przedmiot

Opis

Waga (kg)
7,5
Silnik
spalinowy
Pojemność silnika (cm3)
52
Moc (W)
2,7
Prędkość obrotowa (obr/min)
10800
Szerokość cięcia żyłką (mm)
42
Szerokość cięcia tarczą (mm)
25,5

Zobacz także