Piła łańcuchowa elektryczna 2400W 40cm 2250 Hecht WYNAJEM

50,00 zł
Netto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

date_range
access_time
date_range
access_time
  • Odbiór po: 12:00 Zwrot przed:12:00
refresh

Ładowanie

Elektryczna piła łańcuchowa 2250 Hecht z silnikiem o mocy 2400W. Jest nieocenionym pomocnikiem podczas prac w domu, warsztacie czy w lesie. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego wymaga jedynie minimalnej konserwacji, jej działanie jest przyjazne dla środowiska a cicha praca pozwala na użytkowanie w zamkniętych pomieszczeniach.

Konstrukcja piły jest kombinacją lekkich, ale wytrzymałych tworzyw sztucznych i metalu. Urządzenie jest dobrze wyważone, silnik jest wzdłużnie zamontowany, co nadaje pile smukły profil i umożliwia komfortową pracę, nawet w ograniczonej przestrzeni. Piła posiada kilka funkcji bezpieczeństwa takich jak hamulec łańcucha, dodatkowy przycisk startu zapobiegający niepożądanemu uruchomieniu oraz haczyk na nadmierną ilość kabla. Urządzenie wyposażone jest w automatyczną pompkę do smarowania łańcucha. Dzięki przezroczystej części zbiornika można w łatwy sposób kontrolować poziom pozostałego oleju.

Piła posiada również system SOFT START, co zapewnia płynny rozruch silnika, a przy tym sieć nie jest obciążona dużym szokiem podczas startu – nie wyłącza bezpieczników zasilania. Piła wyposażona jest w 40 cm prowadnicę oraz łańcuch HECHT.

HECHT2250
1 Przedmiot

Opis

Waga (kg)
5,6
Silnik
elektrzyczny
Moc (W)
2400
Zasilanie (V)
230
Szybkość cięcia (m/s)
14
Długość prowadnicy (cm)
40

Zobacz także