Profesjonalny Odkurzacz Piorący 7w1 PUZZI 10/1 Karcher WYNAJEM

50,00 zł
Netto

Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

date_range
access_time
date_range
access_time
  • Odbiór po: 12:00 Zwrot przed:12:00
refresh

Ładowanie

Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, usuwa nieprzyjemny zapach i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher został wyposażony w akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni.

Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

1.100-130.0
1 Przedmiot

Opis

Waga (kg)
10,7
Wymiary (mm)
705x320x435
Wydatek powietrza (l/s)
54
Podciśnienie robocze (mbar)
220
Wydajność spryskiwania (l/min)
1
Ciśnienie spryskiwania (bar)
1
Zbiornik wody czystej/brudnej (l)
10/9
Moc turbiny (W)
1250
Moc pompy (W)
40
Częstotliwość (Hz)
50-60
Napięcie (V)
220-240